Войти Регистрация

Вход на сайт

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Зарегистрироваться

Поля, отмеченные звездочкой (*) обязательны для заполнения.
Ваше имя *
Логин *
Пароль *
Повторите пароль *
E-mail *
Повторите e-mail *
  • English
  • Русский

(050) 492 38 31
(050) 343 90 48

Статьи

Африканський дикий собака

Опубликовано: 01.11.2016

Адміністрація 1-го з лондонських зоопарків заборонила відвідувачам, одягненим у речі зі звіриним принтом, з’являтися на території парку. Таке рішення викликане тим, що звірі приймають відвідувачів за інших тварин і неадекватно реагують на их.

Про це повідомляє lenta.ru.

"Chessington World of Adventures Resort наклав повну заборону на принти у стилі сафарі й навіть найняв співробітників для "фейс-контролю", - йдеться в повідомленні, подробнее tvaryny.com.

Подібна політика щодо відвідувачів застосовується після того, як у зоопарку з’явився новий атракціон під назвою "Зоосафарі: поїздка в Африку! ". Він пропонує гостям справжнє сафарі на позашляховику спеціально обладнаною територією парку. Адміністрація зафіксувала випадки, если тварини намагалися спілкуватися з людьми в одязі з принтом або ж, злякавшись "хижого малюнка", втікали.

Людям, які все ж з’являться в зоопарк у забороненому одязі, будуть видані сірі костюми з наказом носити їх всюди в парку, щоб звірі, зокрема леви й тигри, не виявляли агресію.

Адміністрація найняла співробітників-викидайлів для виявлення тих, хто носить легінси, пальто, топи, капелюхи й сукні, які порушують внутрішні правила. Забороненими принтами на території зоопарку є малюнки, що зображають шкури зебри, жирафа, леопарда, гепарда, тигра, гієни і навіть африканських одичавших собак.

Источник: “http://www.ukrinform.ua/rubric-society/1551933-u_zooparku_londona_vveli_dres_kod_1866990.html”


Версус! Медоед - самое агрессивное и бесстрашное животное в мире!

67570, Украина,
пгт Черноморское,
Коминтерновский район,
Одесская обл.
+38 050 343 90 48, +38 050 492 38 31


Как к нам проехать...